Klub Impuls - niepowtarzalne chwile
Zobacz
Restauracja - Impuls
Klub Impuls po godzinach
Strefa dla dzieci - klub Impuls

Wesele – luksusowe i nietuzinkowe

Każde Przyjęcie Weselne jest niepowtarzalne jak niepowtarzalni są nasi Goście, dlatego oddajemy do państwa dyspozycji salę ze starannie dobranym wystrojem, która pomieści nawet 250 Gości.

Przestronny parkiet z podświetlaną sceną dla orkiestry wyposażony w nowoczesne oświetlenie i lasery pozwoli Państwu na prawdziwe, taneczne szaleństwo do białego rana.

Zadbamy o każdy najdrobniejszy szczegół. Nad komfortem i bezpieczeństwem czuwa profesjonalna i miła obsługa, która w czasie imprezy pozostaje do Państwa dyspozycji. Personel udzieli wskazówek oraz chętnie pomoże zaproszonym Gościom.

W naszym domu weselnym, mieszczącym się w Świdniku koło Lublina, znajduje się pokój, przeznaczony dla Młodej Pary, gdzie młodzi mogą nieco odpocząć w czasie przyjęcia weselnego. Zatroszczyliśmy się także o naszych najmłodszych Gości, mamy dla nich wspaniałą Bajlandię – miejsce kreatywnej zabawy i doskonałej rozrywki.

Dopracowaliśmy każdy szczegół, by mogli Państwo poczuć się u nas komfortowo i wygodnie. Wprowadziliśmy całkowity zakaz palenia tytoniu na sali, miejscem specjalnie do tego celu przystosowany jest ogródek, każdorazowo przygotowywany na potrzeby gości.

Oddajemy do Państwa dyspozycji, także duży, oświetlony i strzeżony parking.

Wszelkie pytania odnoście Organizacji Wesel i Imprez Okolicznościowych proszę kierować na nr tel. 0607 66 77 75


ZAPRASZAMY SERDECZNIE
Aleja Lotników Polskich 56, 26-600 Świdnik, tel. 81 468 88 84, 607 815 551